Pokrytí kolejí ČZU Wi-Fi signálem

V rámci zlepšování služeb na ČZU proběhla o víkendu 21.-22.3.2020 další etapa realizace osazení Wi-Fi na kolejních budovách univerzitního kampusu. V rámci této akce byl Wi-Fi signálem pokryt prostor kolejí, kde tomu tak doposud nebylo. Univerzita nyní poskytuje i na koleji EFG službu standardních sítí dostupných i v jiných místech na univerzitě.

Jedná se o sítě s popsaným účelem:

eduroam – určena pro studenty a zaměstnance,

CZU-staff – určena pro zaměstnanecká zařízení, která jsou ve správě OIKT,

CZU-guest – určena pro návštěvy, které nemají možnost připojit se ani k jedné z výše uvedených.

Celkově bylo o víkendu osazeno 140 kusů techniky a Wi-Fi je nyní dostupná v dostatečném signálu pro všechny pokoje.

Více informací o službách Wi-Fi na ČZU najdete ZDE.

Vizuál