Neomezená data pro zaměstnance ČZU po dobu nouzového stavu

Z důvodu závažnosti stávající situace a potřeby přispět svým dílem k zachování přirozeného běhu ekonomiky a bezproblémového chodu státních institucí se poskytovatel telekomunikačních služeb na ČZU rozhodl nabídnout v termínu od 18.3.2020 do 30.4.2020 možnost čerpat neomezená data na všech mobilních zařízení s hlasovým tarifem na ČZU.

Pro aktivaci stačí mít nyní aktivní datový balíček v rámci svého mobilního hlasového tarifu (možnost čerpat neomezená data neplatí pro SIM karty s datovým tarifem). Stávající nastavení ostatních služeb tato nabídka nijak nemění. U tarifů, které nabídku využijí, nebude do konce této mimořádné nabídky možné měnit stávající nastavení datových zvýhodnění.

• Poskytovatel se rozhodl prodloužit do odvolání poskytování možnosti neomezených dat zaměstnancům za stejných podmínek. Další novinky ohledně této možnosti se budete moci dozvědět na této stránce.

Věříme, že tato pomoc usnadní v současné nelehké situaci zaměstnancům kontakt s kolegy a zajistí tak plynulý chod univerzity i při práci z domova.

• Akce byla ukončena. Od 1.6.2020 byla čísla převedna do standardního nastavení datových balíčků.
Vizuál