Od Dr.Fredrik Johan

Od Dr.Fredrik Johan
UBS Investment Bank
1 Finsbury Avenue,
London EC2M 2PP.

Jsem Dr. Fredrik Johan z Harlesden, North West London, tady v Anglii. Pracuji s UBS Investment Bank. Píši vám z mé kanceláre, která bude nesmírného prínos pro nás oba. V mém oddelení, je vedoucí výzkumu v nouzi dluhu, jsem zjistil, opuštené cástku ve výši L15,400.000.00 (Patnáct milionu ctyri sta tisíc nejvetších britských liber) v úctu, který patrí panu Stephen Richard, americký obchodní muže, který prišel o život pri leteckém neštestí spolu s celou svou rodinou.

Volba Vás kontaktovat se vzbudila z geografické povahy, kde žijete, obzvlášte vzhledem k citlivosti na transakce a duvernost zde. Nyní náš bankovní bylo cekání na nekterý z príbuzných prijde-up pro tvrzení, ale nikdo nemá delat. Osobne jsem byl neúspešný pri rozmistování príbuzným, protože jsem pokracoval v kancelári, mám usilovat o váš souhlas k vám jako další príbuzný / Bude príjemce, aby zemrelého tak, že výtežek z tohoto úctu ocenen na (Patnáct milionu ctyri sta tisíc velkých britských librách ) muže být vyplacena na vás.

To bude vyplacena, nebo sdílená v techto procent, 60% pro me a 40% na you.I zajištené veškeré nezbytné právní dokumenty, které mohou být použity k zálohování toto tvrzení jsme tvorby. Všechno, co potrebujete, je vyplnit vaše jména na dokumenty a legalizovat to u soudu dokázat, jste zde jako oprávnený príjemce. Všechny Žádám nyní je vaše uprímná Co-operace, duvernosti a duvery, které nám umožnují videt tuto transakci prostrednictvím. Já vám zarucit, že to bude popraven za legitimní usporádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona.

Uvedte, prosím, mi následující: jak jsme nekolik dní spustíme ji projít. To je velmi URGENT PROSÍM.

  1. Celé jméno
  2. císlo svého mobilního telefonu
  3. Váš Adresa bydlište
  4. Váš vek:

Tyto informace umožní mi nahrát vaše data na náš bankovní databáze promítnout do síte bankovního systému, které jste jmenoval nejbližším príbuzným / Bude príjemce tohoto fondu, a já vás o tom, jak otevrít komunikaci s bankou a ucinit nároky na následném prevodu financních prostredku na váš bankovní úcet ve vaší zemi, upozornujeme, že máme nekolik dní provádet tuto dohodu, Tvuj laskavý a rychlá odpoved bude vysoce cenen.

Když jsem obdržel požadovanou informaci ti poskytne pri rádném procesu uzavrení této transakce bez zbytecného odkladu. Prosím zbavit tuto zprávu, pokud si nejste zájem. Jeden Passionate odvolání uciním s vámi není k této záležitosti diskutovat s nekým, pokud máte nejaké duvody odmítnout tuto nabídku, prosím, a prosím, znicit tuto zprávu jako kterýkoli Únik techto informací bude príliš špatné pro me s ohledem na svou pozici tady v banka.

Pozdravy,
Dr.Fredrik Johan.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.