Milý

Milý

V prvním e-mailu, o kterém jsem se zmínil, jsem vám poslal dříve nezodpovězené zprávy můj pozdější zákazník, který má stejný název s vámi, mohl být tvým příbuzným. Zemřel při dopravní nehodě v Malajsii, pomoz mi mi pomoct dostat svůj vklad ve výši 21,5 milionu dolarů, než bude zabaven bankou.

Vaše pozornost je nutná pro úplnější informace, banka mi oznámila pohledávku a požádala mě, abych kontaktovala své příbuzné, protože jsem byl jeho vedoucím účtu.

Kontaktuji vás, protože máte stejnou příjmení a mám tu moc, abych vás dal za přítele, protože můj pozdní zákazník neurčil žádnou další příbuznou.

Máte-li o tuto transakci zájem, dejte mi vědět okamžitě zasláním níže uvedených požadovaných údajů, abyste mi poskytli více informací.

Vaše plná jména

Vaše adresa

Telefonní číslo

obsazení

Stáří

 

Pozdravy,
Mohd Nasir Yusoff
Vedoucí pobočky
AmBank Islámská Malajsie

Tato e-mailová zpráva může obsahovat důvěrné nebo privilegované informace. Pokud nejste určeným příjemcem, odstraňte zprávu a případné přílohy a obraťte odesílatele zpětným e-mailem. Nesmíte uchovávat, distribuovat, zveřejňovat ani používat žádné informace uvedené v této zprávě

C AMBANK GROUP

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.