Uživatelské rozharní aplikace FILR

Po úspěšném přihlášení se uživateli zobrazí základní nabídka služby FILR ČZU. Pokud jste již s nějakými soubory pracovali, zobrazí se na ně odkaz na výše uvedené uvítací stránce.

Moje soubory – obsahuje soubory, které má přihlášený uživatel na svém domovském síťovém disku H:.

Pro přístup k síťovým datům použijte následující červeně označený odkaz:

Síťové složky – zobrazí síťové složky, ke kterým má přihlášený uživatel práva. Data která uživatel v síti ČZU vidí na disku X: jsou pod složkou „CZU DATA“, typicky složky fakult, kateder, týmů, projektů apod. Zobrazeny jsou pouze složky, ke kterým má uživatel oprávnění podle členství ve skupinách ČZU. FILR nezobrazuje obsah disku Q:, protože ten je dohledatelný ve složce „CZU DATA“ pod patřičnou složkou fakulty, ke které uživatel náleží. Maximální velikost přílohy, kterou lze na síťové úložiště nahrát z aplikace FILR je 600MB. Celkové datové kvóty jednotlivých adresářů, přístupová oprávnění a další atributy se řídí stavem síťových úložišť na souborových serverech, FILR pouze zobrazuje obsah.
Složka „CZU TRANSFER“ je speciální a slouží k jednorázovým přenosům dat v rámci ČZU, je viditelná všem uživatelům ČZU kromě studentů Bc. a Mgr. Platnost dat je 48 hodin a jsou pravidelně automaticky mazána.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Více informací