Zavedení bezpečnějšího přihlašování do webového rozhraní e-mailové schránky

Dne 12. 6. 2018 jsme spustili bezpečnejší ověřování uživatelů při přihlašování do webového rozhraní e-mailové schránky, které se od původního liší tím, že se pod přihlašovacími údaji zobrazí formulářový prvek s požadavkem na ověření, že přihlašovaný uživatel není robot (zaškrtnutím NEJSEM ROBOT). Bez tohoto ověření nebude uživatel do schránky přihlášen.

 Pro ověření, zda se jedná o přihlášení do Vaší e-mailové schránky robotem používáme technologii CAPATCHA (zkratka pro Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart).

Toto opatření zavádíme jako reakci na zvýšené útoky na e-mailové schránky uživatelů. Dodatečné ověření bylo zvoleno tak, aby při přihlášení uživatele do e-mailové schránky příliš neobtěžovalo.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Více informací