Seminář na téma zpracování fotografií v Zoner Photo Studio X

Jako každý rok pořádáme ve spolupráci se společností Zoner software, a. s. seminář na téma „Zpracování fotografií a jiné obrazové dokumentace v Zoner Photo Studio X“.

Tyto semináře jsou zaměřené na zpracování fotografií s tímto programem a jeho aplikacím ve vědě a ve výzkumu. V minulosti nejednomu z vás již pomohl získat cenné informace. Pokud tedy ve své praxi pracujete s fotografiemi, doporučujeme si pro tento seminář vyhradit čas a o jeho konání vás informujeme v dostatečném předstihu.

Účast na semináři je zdarma. Více informací o semináři, který se bude konat ve dnech 15. až 17. ledna 2019 v Dřevařském pavilonu, v místnosti DP 410. Registraci na kurz proveďte prosím prostřednictvím Intranetu (https://intranet.czu.cz) v sekci Personália – Aktuální kurzy.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Více informací