Neomezená data pro zaměstnance ČZU po dobu nouzového stavu

Z důvodu závažnosti stávající situace a potřeby přispět svým dílem k zachování přirozeného běhu ekonomiky a bezproblémového chodu státních institucí se poskytovatel telekomunikačních služeb na ČZU rozhodl nabídnout v termínu od 18.3.2020 do 30.4.2020 možnost čerpat neomezená data na všech mobilních zařízení s hlasovým tarifem na ČZU.

Pro aktivaci stačí mít nyní aktivní datový balíček v rámci svého mobilního hlasového tarifu (možnost čerpat neomezená data neplatí pro SIM karty s datovým tarifem). Stávající nastavení ostatních služeb tato nabídka nijak nemění. U tarifů, které nabídku využijí, nebude do konce této mimořádné nabídky možné měnit stávající nastavení datových zvýhodnění.

Věříme, že tato pomoc usnadní v současné nelehké situaci zaměstnancům kontakt s kolegy a zajistí tak plynulý chod univerzity i při práci z domova.

Vizuál

Další články v rubrice

English ☰ Menu

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Více informací