Absolventská licence - Exchange Online (Plan 1) for alumni

Absolventi pregraduálních oborů získávají nárok na licenci Exchange Online (Plan 1) for alumni, která obsahuje licence pro Exchange Online.

Touto licencí nezískáte přístup do jiných služeb Office 365 než do své školní poštovní schránky.

Co jim licence přinese?

• Zachová se školní emailová adresa.
  • Velikost úložiště poštovní schránky zůstane 50 GB a bude možné odesílat zprávy o velikosti až 150 MB.
  • Přihlašovací login a heslo zůstane stejné, bude navíc zapnuta dvoufaktorová autentizace.

Přiřazení licencí není automatické, ale na základě požadavku založeného přes aplikaci Helpdesk.